Yeni Nesil Paralar

Yeni Nesil Paralar ile İşlem

Varlık Yatırım tüm yatırımcılarına en çok rağbet gören dijital varlıklar üzerinden 7/24 işlem yapabilme imkanını sunuyor. Yeni nesil paralar artık insanların çoğu için geleneksel ve popüler yatırım tercihleri olarak görülüyor. Yeni nesil paralara güç veren teknolojinin amacı insanların bankalara ya da diğer finansal kuruluşlara ihtiyaç duymadan satın alma, yatırım ve borsa işlemleri yapabilmelerini sağlamak. Yeni nesil paraların fiyatları oldukça değişken olup, her işlemcinin pörtföyüne kazanç sağlayabilir niteliktedir.

Yeni nesil paralar fiziksel olmayıp, veri olarak sağlanan elektronik ve dijital varlıklardır. Yeni nesil paraların kontrolünü sağlayan teknoloji, değerinin büyük bir kısmını oluşturmakta olup, varlığın doğrulanması ve transfer işlemlerinin güvenliğine de yeni bir teknoloji getirmektedir.

İlk sunulan yeni nesil para Btcoin olup, bugün diğer tüm yeni nesil paraların standartlarını belirlemede kendilerini kıyasladıkları varlık birimidir. Aynı aşamaları takip ederek ortaya çıkan Ltecoin ile yeni nesil para pazarının zirvesindeki 2 isim olmuşlardır.

Bunların dışında yüksek derecede talep görüp kendi piyasası olan diğer yeni nesil paralar da bulunmaktadır.

Piyasası ve işlem hacmi yüksek yeni nesil paralar ile Varlık Yatırım üzerinden 7/24 işlem yapabilir ve başka hiçbir yeni nesil para aracısının sağlamayacağı koşullarda işlemlerinizin keyfini sürebilirsiniz.

Yeni nesil para işlemleri için neden Varlık Yatırım?

Varlık Yatırım, işlemlerden komisyon almayarak kazancınızı daha karlı hale getiren, rekabet gücü yüksek seçenekler sunar. Varlık Yatırım üzerinden işlem yaptığınızda dijital varlığın değerindeki değişiklikler üzerinden işlem yaparsınız ve onu gerçekten satın almış olmazsınız. Varlık Yatırım ile yaptığınız işlemlerinizde size %100 güvenilir brokerler ile iş yapma güvencesi verilir. Bugün Yeni nesil paralar ile yapacağınız işlemleri piyasadaki normal yeni nesil para borsaları yerine neden Varlık Yatırım üzerinden yapmanız gerektiğini ve avantajları şu şekilde sıraladık;

  • İşleme 100 dolar kadar az bir miktarla başlama şansı
  • Piyasalarda en çok rağbet gören yeni nesil paralar üzerinden kazanç elde etme
  • 5:1 Oranında kaldıraç
  • 7/24 canlı yardım ve destek hizmeti
  • Dünyadaki tüm yatırımcıların sevdiği MetaTrader5 işlem platformu ile işlem yapma
  • MetaTrader5 işlem Platformu ios ve Android mobil uygulamaları