Stop Out Kampanyası

Bu promosyon VARLIKYATIRIM‘da hesap açtıktan sonra yalnız ilk yatırımlar için geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen yatırımcılarımızın en az USD 300 depositle yatırım yapmaya başladıkları hesaplarının stop out olması ve tüm pozisyonlarının kapanması gereklidir.

Stop out işlemi gerçekleştiği andan itibaren minimum USD 300 ’lük yatırım yapıldığında yatırımcı kampanyaya dahil edilir. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.Bu tarihe kadar tüm yatırımcılar kampanyaya sınırsız sayıda katılabilir.

Yatırımcılar daha önce dahil olduğu kampanyaları bu kampanyayla birlikte kullanamazlar. Stop out olduktan sonra hesapları eksi bakiyeye düşen yatırımcıların bu kampanyadan faydalanaması hazine departmanımızın onayına tabidir. Her yatırımcının bu kampanyadan kazanabileceği maksimum bonus miktarı USD 1500 olarak sınırlandırılmıştır.

Yatırımcı, bu kampanyadan hak edilen bonus miktarının yarısı kadar lot hacmine ulaştığı takdirde yatırımcı bonus tutarını hesabından çekmeye hak kazanır. Kampanyaya katılmak için VARLIKYATIRIM web sitesi iletişim kısmından, whatsapp hatlarımızdan ve Canlı Destekten Müşteri Temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Yatırımcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu yada usulsüzlük yaptığı tespit edilirse hiç bir mazeret belirtmeden VARLIKYATIRIM tarafından hesap kapatılıp yapılan tüm işlemler geçersiz sayılacaktır.