Lot İade Kampanyası

Yatırımcı bu kampanyadan faydalandığı taktirde yapılan lot her ayın son iş günü hesaplanır ve diğer ayın ilk iş günü yatırımcıların hesabına aktarılır. Kampanyaya katılım 18 yaşından büyükler için geçerli olacaktır Lot iadesi kampanyamız diğer kampanyalarla aynı anda kullanılamaz.

Kampanya yatırımcının art niyetli kullanımının tespit etmesi halinde VARLIKYATIRIM tarafından sonlandırılabilir. (hedge veya arbitraj amaçlı kullanım v.b.) Kampanyamıza son katılma tarihi 31.12.2020 ile sınırlı olup bu tarihten sonra yapılan hesap açılışları için geçerli olmayacaktır.

Bu kampanyadan sadece VARLIKYATIRIM ile doğrudan, herhangi bir aracı olmadan çalışan yatırımcılar yararlanabilir. Yatırımcı dilediği zaman kampanyayı sonlandırabilir ve o ay hakkı olan iadeyi alır, ama sonrasında firmamızla çalıştığı dönem boyunca sonraki aylarda herhangi bir iade hakkı kalmamış olur. Bu kampanyamızdan hak kazanmak için yatırımcının o ay içerisinde minimum 10 lot işlem yapması gerekmektedir.

Lot tutarı hesaplanırken yatırımcının FX ve altın işlemleri göz önüne alınacaktır. Diğer Forex sembollerinde yapılacak işlemler hesaplamaya dahil edilmeyecektir. 20 lot altındaki işlemlere herhangi bir ödeme yapılmaz. Yatırımcının lot iade alacağı miktar söz konusu ay içerisinde yapmış olduğu deposit tutarından fazla olamaz.

Bu promosyon başka bir promosyonla birleştirelemez. Yatırımcılarımızın ilgili kampanyadan faydalanabilmesi için minimum yatırım şartı vardır.Detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcisiyle görüşünüz.